خدمات مشاوره سئو سایت

اگربه دنبال راهکاری هستید که وب‌سایت خود را به بالاترین سطح نتایج جستجو برسانید و ترافیک با کیفیتی جلب کنید، ما با افتخار به عنوان مشاور حرفه ای سئو همراه شما در این سفر هستیم.

من مینا خدابنده لو موسس سئو پارس با سالها تجربه در زمینه سئو، خدمات مشاوره سئو سایت را به شما ارائه می دهم. ما در سئو پارس با استفاده از روش‌های پیشرفته سئو و تحلیل دقیق از نیازها، بهینه‌سازی کلان سایت شما را انجام می‌دهیم. ما به شما وعده می‌دهیم که با استفاده از خدمات سئو سایت ما و بهره گیری از بهترین مشاور سئو، سایت شما نه تنها در رتبه‌بندی موتورهای جستجو بهبود پیدا خواهد کرد، بلکه دیدگاه و اعتبار آنلاین شما نیز بهبود خواهد یافت.

آماده‌ایم که شما را در این سفر همراهی کنیم و شما را راهنمایی کنیم تا از تمامی مزایای یک استراتژی سئو هوشمندانه بهره‌مند شوید. برای اطلاعات بیشتر یا درخواست مشاوره، با ما در ارتباط باشید.

در خواست مشاوره سئو
خدمات مشاوره سئو سایت

انواع خدمات مشاوره سئو در سئو پارس

هزینه مشاوره سئو ساعتی در موضوعات زیر ۵۰۰,۰۰۰ تومان

 • آنالیز وب سایت بصورت دقیق و تخصصی

 • مشاوره و بررسی فعالیت رقبا

 • بررسی مشتریان و نحوه بازاریابی

 • بررسی UX و UI سایت و ارائه پیشنهاد به منظور بهبود آنها

 • مشاوره و بررسی کلمات کلیدی

 • مشاوره و تدوین استراتژی سئو

 • مشاوره و بهبود سئو داخلی

 • مشاوره و بهبود سئوی خارجی

مشاور سئو کیست؟

ابتدا بهتر است بدانیم که مشاور سئو کیست و با این شغل بیشتر آشنا شویم. مشاور سئو فردی است که در یکی از حیاتی ترین جنبه های بازاریابی دیجیتال، یعنی بهینه سازی موتورهای جستجو تخصص دارد. مشاوران سئو معمولا خدمات خود را به صاحبان وب سایت و مشاغل ارائه می دهند تا بازدید و رتبه بندی جستجوی ارگانیک وب سایت خود را بهبود بخشند.

 متخصص سئو با تحلیل کامل یک وب سایت مسائل فنی و غیر فنی مربوط به سئو را شناسایی کرده و برای بهبود بخشیدن آنها مشاوره می دهد. مشاوران سئو در تکنیک های مختلفی مانند تحقیق کلمات کلیدی، تحلیل رقبا، بازاریابی محتوا، ساخت لینک و غیره تخصص دارند.

 هم چنین باید از به روز رسانی الگوریتم های موتور جستجو نیز آگاه باشند تا سئوی سایت را بر اساس آن ها تنظیم کنند. به صورت کلی یک مشاور سئو سعی می کند تا دغدغه صاحبان وب سایت از دیده شدن و بازدید بالا را رفع کند و باعث پیشرفت حضور آنلاین آن ها خواهد شد.

ضرورت مشاوره سئو

حال بعد بهتر است به این موضوع بپردازیم که چرا به مشاوره سئو احتیاج داریم و ضرورت بودن آن برای کسب و کار و وب سایت ما تا چه اندازه با اهمیت است. همان طور که در بالا مشاهده کردید، وظایف مهمی بر دوش مشاوران سئو قرار دارد. در زیر نتایج این وظایف یا اهمیت مشاوره برای سئو را بیان می کنیم.

75%

تبدیل ها

90%

بازگشت سرمایه

95%

ترافیک بیشتر

100%

میزان موفقیت

بهبود بازدید سایت

یک مشاوره سئو کارآمد می تواند به کسب و کار کمک کند تا یک وب سایت مناسب برای موتورهای جستجو ایجاد کند و آن را برای دستیابی به رتبه بهتر در موتور جستجو بهینه کند. هنگامی که یک وب سایت در رتبه بندی موتور جستجو در ابتدای لیست نتایج قرار می گیرد، می تواند برای کسب و کار سودآوری بیشتری داشته باشد.

بهتر شدن تجربه کاربری

مشاوره سئو به بهینه سازی ساختار و محتوای سایت کمک می کند تا به راحتی قابل دسترسی و خواندن برای مخاطبان باشد. زمانی که وب سایت به درستی ساختار یافته باشد، رضایت کاربر را از رابط کاربری و تجربه وب سایت افزایش می دهد. این باعث سیگنال مثبت به موتور جستجو می شود و بازدید را بالا می برد.

پیروزی بر رقبا

برای رقابت موثر در فضای آنلاین، کسب و کارها باید استراتژی های بازاریابی رقبای خود را درک کنند و آن ها را در استراتژی خود بگنجانند. مشاوره سئو می تواند به یک کسب و کار کمک کند تا رقبای خود را نظارت کند، استراتژی های آن ها را شناسایی کند و به توسعه یک برنامه موثر برای رقابت با بازار خود کمک کند.

بازگشت سرمایه

یکی از بهترین کمک هایی که مشاور سئو برای کسب و کارها و وب سایت ها انجام می دهند، بازگشت سرمایه است. تمامی اقداماتی که مشاور برای وب سایت شما انجام می دهد، منتج به بازدید مخاطبان بسیار از سایت و فروش محصولات، خدمات و دیگر موارد برای سایت است. این باعث می شود تا بخشی از هزینه هایی که برای کسب و کار خود داشته اید، با استفاده از بازدید بالا و سود ناشی از آن به شما بازگردد. هر چقدر مشاور یا مشاوران سئو با تجربه تر و تخصص بیشتری در این زمینه داشته باشند، می توانند بهتر جبران سرمایه را برای کسب و کار انجام دهند.

وظایف مشاور سئو چیست؟

وظایف مشاور سئو چیست؟

بعد از اینکه با مشاوره سئو آشنا شدیم و دانستیم که چرا یک وب سایت باید از مشاوران سئو استفاده کند، در این قسمت به وظایف آن ها می پردازیم. درواقع باید بدانیم که از مشاوران و متخصصان سئو باید چه انتظاراتی داشته باشیم و آن ها با وظایف خود، چطور به بهبود وب سایت و کسب و کار ما کمک می کنند. به همین دلیل در این قسمت کارهایی که مشاور یا تیم مشاوران سئو برای بهبود وب سایت انجام می دهند را بیان می کنیم.

انجام ممیزی وب سایت

ممیزی وب سایت ارزیابی است که وضعیت فعلی یک وب سایت یا صفحه وب را بررسی می کند. یک مشاور سئو برای شناسایی بخش هایی از وب سایت که نیاز به بهبود دارند، ممیزی انجام می دهد. این کار مانند حسابرسی یک مجموعه است تا علاوه بر بهبود، ایرادات آن نیز برطرف شود. مشاوران اغلب از ابزارهایی مانند Google Analytics، Google Search Console و Screaming Frog برای شناسایی بخش های نیاز به بهبود در وب سایت استفاده می کنند. سپس از یافته ها برای بهینه سازی وب سایت و رتبه بندی بهتر در موتورهای جستجو استفاده می شود.

تحقیق و تحلیل کلمه کلیدی

یک مشاور سئو مسئول شناسایی، تحقیق و تحلیل کلمات کلیدی مرتبط با وب سایت یا صفحه وب است. آن ها حجم جستجو، فصلی بودن و رقابت کلمات کلیدی را تحلیل می کنند. بر این اساس، آن ها کلمات کلیدی اصلی و فرعی را شناسایی کرده و به وب سایت کمک می کنند تا در صفحات نتایج موتور جستجو رتبه بهتری داشته باشد. آن ها توصیه می کنند که این کلمات کلیدی را در محتوا، متا تگ ها و سایر عناصر وب سایت قرار بگیرند.

توسعه و بهینه سازی محتوا

الگوریتم های موتورهای جستجو تاکید زیادی بر محتوای وب سایت دارند. یک مشاور سئو کمک توصیه می کند که محتوا منحصر به فرد، جذاب و متناسب با هدف مخاطبان وب سایت باشد. کلمات کلیدی باید به صورتی در محتوا قرار بگیرند که برای الگوریتم های گوگل قابل فهم و مهم دیده شوند. تیم مشاوران سئو مواردی که در این زمینه مهم است را پیگیری می کنند و با بهینه سازی محتوای وب سایت فرصت دیده شدن آن را بسیار بیشتر خواهند کرد.

بررسی سئوی داخلی

بهینه سازی درون صفحه سایت یا سئوی داخلی شامل به روز رسانی محتوای صفحات وب سایت برای جستجوی بهتر کاربر و رسیدن به نتیجه دلخواه است. مشاور سئو می تواند مسئول نوشتن تگ های HTML لازم روی سر فصل ها، توضیحات متا، تگ های alt تصویر و موارد دیگر باشد تا مطمئن شود که موتورهای جستجو می توانند وب سایت را به خوبی کرال کرده و فهرست بندی کنند. مشاور هم چنین سعی می کند بهترین زمان بارگذاری برای وب سایت را پیدا کرده و توصیه های لازم برای ریسپانسیو بودن آن را نیز خواهد کرد.

بررسی سئوی خارجی

سئوی خارجی فرآیند بهبود رتبه وب سایت از طریق فعالیت هایی است که خارج از آن انجام می شود. یک مشاور سئو با برندهای دیگر ارتباط برقرار می کند تا با همکاری مشتریان بیشتری را به وب سایت بیاورد. مشاوران هم چنین بر استراتژی های روابط عمومی وب سایت، رپورتاژ نویسی، بک لینک ها و غیره تسلط دارند.

ارائه گزارش ها و توصیه ها

مشاوران سئو گزارش ها و توصیه هایی را برای کمک به مدیران کسب و کار ارائه می دهند که باعث پیشرفت آن ها خواهد شد. آن ها باید استراتژی ها و تکنیک های مختلف مورد استفاده را توضیح دهند و در مورد چالش ها بحث کنند. هم چنین بینش هایی را برای بهبود وب سایت ارائه می دهند. البته این گزارش ها باید برای مشتریان خود واضح و قابل درک باشند. این گزارش ها شامل با ارزش ترین کلمه کلیدی که برند را برجسته می کند یا بینش هایی درباره KPI وب سایت، نرخ کلیک و سایر معیارهای ضروری را شامل می شود.

فرق خدمات مشاوره سئو با خدمات سئو سایت

فرق خدمات مشاوره سئو با خدمات سئو سایت

حال ممکن است این سوال برای شما پیش آید که تفاوت خدمات مشاوره سئو سایت و خدمات سئوی وب سایت در چیست؟ بسیاری از افراد ممکن است این دو شغل را با هم یکسان ببینند و این نیز منطقی است‌. زیرا هر دو برای بهینه سازی وب سایت و افزایش بازدید از آن تلاش می کنند. با این حال این خدمات دو رویکرد متفاوت را ارائه می دهند.

مشاوره سئو با صورت مستقیم با مدیر وب سایت یا کسب و کار تعامل دارد و از طریق استراتژی هایی که بیان می کند سعی بر بالا بردن بازدید وب سایت دارد. اما خدمات سئو این استراتژی ها را پیاده کرده و برای بهبود سئوی داخلی و خارجی تلاش می کند. پیش تر مشاهده کردید که خدمات مشاوره معمولا تحلیل، تحقیق، توصیه و گزارش را ارائه می دهد.

این در صورتی است که سئوکار با کدنویسی و پیاده سازی آن، سایت را بهبود می بخشد. هم چنین مشاوران سئو ممکن است کار آموزش را نیز انجام دهند و سئوکاران را برای ایجاد یک برنامه منظم تعلیم دهند. هم چنین بر فعالیت های بازاریابی نیز نظارت دارند. در نتیجه، خدمات مشاوره سئو و خدمات سئوی با اینکه با یکدیگر متفاوت هستند، اما به عنوان مکمل در کنار هم فعالیت می کنند تا بهترین نتیجه را برای یک وب سایت فراهم کنند و سودآوری برای کسب و کار را به همراه داشته باشند.

مشاور حرفه ای سئو در سئو پارس

برای اینکه بهترین مشاوره سئو را برای سئوی سایت دریافت کنید، باید مشاوران حاذق را در این زمینه انتخاب کنید تا بهینه سازی سایت در با کیفیت ترین نوع خود انجام شود. هدف اصلی سئو پارس آموزش و ایجاد یک سئوی صحیح برای وب سایت ها و بازاریایی دیجیتال موثر است که باعث رشد روز افزون یک وب سایت مرتبط با کسب و کار می شود.

سئو پارس هم چنین تمامی وظایف مشاور سئو را برای وب سایت به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد‌. این شرکت تمامی مشتریان را بررسی می کند و یک روش بازاریابی درست را ارائه خواهد داد. هم چنین با مشاوره درباره تجربه کاربری، بررسی اشکالات سایت، تدوین استراتژی سئو و غیره بهترین خدمات مشاوره سئو را برای شما فراهم می کند.

قیمت مشاوره سئو سایت

یکی از مهم ترین مواردی که در هنگام انتخاب خدمات مشاوره سئو به آن توجه می شود، هزینه است. نمی توان به صورت کلی بیان کرد که هزینه این خدمات چقدر است زیرا به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر آن ها را بیان می کنیم:

 • تجربه و تخصص مشاور اولین عامل برای قیمت خدمات مشاوره است. هرچقدر مشاور با تجربه تر باشد ممکن است هزینه بیشتری بابت خدمات دریافت کند. البته این امکان وجود دارد که مشاوران باتجربه نیز هزینه مقرون به صرفه انتظار داشته باشند.
 • هزینه خدمات مشاوره به اندازه پروژه نیز بستگی دارد. پروژه های بزرگ تر و پیچیده تر نیاز به زمان و کار بیشتر است. به همین دلیل می تواند هزینه را افزایش دهد.
 • اگر برای وب سایت یا کسب و کار شما رقیبان زیادی وجود داشته باشند، نیاز به تلاش و کار بیشتری بر روی سئوی سایت است. بنابراین هزینه ها در این مورد نیز بالاتر خواهد بود.
 • ممکن است مشاوره حضوری، تلفنی یا آنلاین باشد. این عامل هم بر هزینه تاثیر دارد.

شما می توانید با بررسی این عوامل بهترین خدمات مشاوره برای سئوی سایت خود را انتخاب کنید که هزینه مناسب برای سئو دریافت کرده و مقرون به صرفه باشند.

مشاوره رایگان سئو سایت

یکی از خدماتی که برای مشاوره سئوی وب سایت می توان دریافت کرد، خدمات رایگان مشاوره است. این خدمات به صاحبان کسب و کار و وب سایت ها کمک می کند تا مشاوران خود را با دیدی باز تر انتخاب کنند. تا زمانی که با یک مشاور صحبت نکرده و از تجربه، درک و پیشنهاداتی که برای مشکل ارائه می دهد باخبر نباشید، نمی توانید انتخابی درست در این زمینه داشته باشید.

به همین دلیل خیلی از شرکت ها مانند سئو پارس مشاور رایگان را ارائه می دهند تا مشتریان به راحتی  از خدمات مشاوره استفاده کنند. شما می توانید از سئو پارس یک ساعت مشاوره رایگان را قبل از عقد قرارداد دریافت کنید تا بتوانید با کیفیت ترین سئو را در اختیار داشته باشید. در این جلسه رایگان عمدتا سایت شما آنالیز می شود و بعضی از مشکلات آن مشخص شده و برای رفع آن ها در آینده برنامه ریزی خواهد شد.

مشاوره آنلاین سئو

مشاوره آنلاین سئو

مشاوره آنلاین سئو خدماتی است که توسط کارشناسان و مشاوران سئو انجام می شود و به صاحبان وب سایت و کسب و کاران از راه دور کمک می کند تا سئوی وب سایت را ارتقا دهند. مشاوره را می توان از طریق چت آنلاین، ویدئو کنفرانس یا مکاتبات ایمیلی انجام داد. از راه دور می توان به تمامی جنبه های یک وب سایت دسترسی داشت و آن را به خوبی آنالیز کرد.

پس در بیشتر اوقات نیازی به حضور مشاور در دفتر شرکت کسب و کار و یا سایت نیست. مشاوره آنلاین هم چنین معمولا مقرون به صرفه تر از مشاوره حضوری است و به همین دلیل بیشتر کسب و کار ها این نوع از مشاوره را انتخاب کرده و شرکت های سئو نیز همین روش را ارائه می دهند. تمامی مشکلات بعد از آنالیز سایت برای مدیر وب سایت با استفاده از ویدیو کنفرانس یا چت توضیح داده می شود.

 بعد از اینکه تعاملات لازم انجام شد مشکلات حل شده و سپس گزارش کار نیز به صورت فایل ارسال می شود. البته گاهی برای آموزش سئوکاران ممکن است جلسات آنلاین یا حضوری برگزار شود که بر اساس صلاح دید مدیر و مشاور تعیین می شوند.

مشاوره تلفنی سئو

مشاوره و آگاهی از مشکلات سئوی سایت را می توان به صورت تلفنی نیز انجام داد. البته بیشتر اوقات مشاوره تلفنی به عنوان مکمل مشاوره آنلاین یا حضوری انجام می شود. در این روش بعد از ایجاد درخواست مشاوره در سایت شرکت های خدمات سئو، با شما تماس گرفته می شود.

 سپس با استفاده از سوال و جواب و ارائه توضیحات مهم، استراتژی های لازم تعیین می شوند و گزارش ها نیز ارائه خواهند شد. البته در مشاوره تلفنی محدودیت هایی وجود دارند که با استفاده از مشاوره آنلاین یا حضوری رفع می شوند. با این حال ممکن است مدیر کسب و کار یا وب سایت مشاور سئو تلفنی را ترجیح دهند و باید به دنبال خدماتی در این زمینه باشند که امکان مشاوره تلفنی را داشته باشند.

سخن پایانی

مشاور سئو یکی از مهم ترین مشاغلی است که در زمینه سئو و افزایش بازدید از سایت فعالیت دارد. تمامی وب سایت ها و کسب و کارهایی که به فروش خدمات و محصولات خود در سایت مشغول هستند، نیاز دارند که سایت آن ها در اول لیست نتایج دیده شود. با این حال ممکن است برای وب سایت مشکلاتی وجود داشته یا سئوی آن به خوبی اجرا نشده باشد. یک مشاور حاذق در این زمینه سایت را آنالیز کرده و سپس با بررسی مشکلات اقدام به توصیه هایی برای رفع آن می کند. با این حال مهم است تا یک مشاور خوب را در این زمینه را پیدا کرده تا خدمات عالی را دریافت کنید.